10 دلیلی که نشان می‌دهد امارات بهترین مکان برای سرمایه گذاری ایرانیان است

امارات بهترین مکان برای سرمایه گذاری ایرانیان

دبی مقصد بسیاری از مهاجرین از سرتاسر جهان از جمله ایران است، چرا که امارات بهترین مکان برای سرمایه گذاری ایرانیان است. راه های بسیاری برای گرفتن اقامت امارات وجود دارد. یکی از این راه ها سرمایه گذاری در امارات و همچنین دریافت اقامت امارات از طریق ثبت شرکت است. با ثبت شرکت در امارات در نهایت می‌توانید از طریق آن به یک ویزای سه ساله با قابلیت تمدید یا ویزای طلایی امارات برسید. با ویتراپو همراه باشید تا در این مقاله به 10 دلیلی بپردازیم که از نظر ما نشان می‌دهد امارات بهترین مکان برای سرمایه گذاری ایرانیان است.

معرفی 10دلیلی که نشان می‌دهد امارات (دبی) بهترین مکان برای سرمایه گذاری ایرانیان است

در ادامه به معرفی دلایلی که منجر به بهترین بودن این کشور برای سرمایه گذاری شده است، می‌پردازیم.

1- بازار آزاد و جهانی از دلایل اینکه امارات بهترین مکان برای سرمایه گذاری ایرانیان است

اول از همه بهتر است به این ویژگی بپردازیم که امارات دارای بازاری آزاد و جهانی است بنابراین امارات (دبی) بهترین مکان برای سرمایه گذاری ایرانیان است. امارات در سال های اخیر از لحاظ اقتصادی به قدری پیشرفت کرده است که شرکت های بزرگ دنیا به فکر سرمایه گذاری در این کشور افتاده اند. شما هم به عنوان یک صاحب کسب و کار اگر به فکر توسعه تجارت خود هستید می‌توانید برای اقامت امارات از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری اقدام نمایید. لازم به ذکر است که یکی از روش های سرمایه گذاری و اخذ اقامت از طریق آن دریافت اقامت امارات از طریق خرید ملک می‌باشد.

2- قانون مالیات در کشور امارات

این قانون در کشور امارات بسیار ساده و شفاف است. مطابق قانون مالیات این کشور (Tax law in UAE) در صورتی که در امارات و شهر دبی صاحب کسب و کار باشید مالیات بر درآمد شما صفر خواهد بود و تنها 5 درصد بر ارزش افزوده باید مالیات بپردازید.

3- ثبات اقتصادی از دلایل اینکه دبی بهترین مکان برای سرمایه گذاری ایرانیان است

یکی از مهم ترین ویژگی های امارات که آن را برای صاحبان کسب و کار جذاب می‌نماید ثبات اقتصادی این کشور است. از این رو به این نتیجه می‌رسیم که امارات (دبی) بهترین مکان برای سرمایه گذاری ایرانیان محسوب می‌شود.

4- ثبات امنیتی و اجتماعی

کشور امارات متحده عربی یکی از با امنیت ترین کشورهای منطقه شمار می‌رود. همچنین آمار جرم و جنایت در این کشور بسیار پایین است. در نتیجه محیط امنی برای شهروندان فراهم شده است.

5- حمایت دولت

در صورتی که بتوانید از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دبی اقامت امارات را کسب نمایید، در نهایت با شما همانند یک شهروند اماراتی برخورد خواهد شد و قوانین یکسانی در این زمینه برقرار است. به عنوان مثال متقاضی با ثبت شرکت خدماتی در دبی می‌تواند حمایت دولت را دریافت کرده و از تمامی خدمات این کشور بهره مند گردد.

6- آسانی مراحل ثبت شرکت

از آنجایی که امارات یکی از آسان ترین پروسه های اداری دریافت ویزا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت را دارا است, در نتیجه امارات بهترین مکان برای سرمایه گذاری ایرانیان است.

7- سطح زندگی بالا از دلایل اینکه امارات بهترین مکان برای سرمایه گذاری ایرانیان است

سطح کیفیت زندگی در امارات بسیار بالا است. از آنجایی که امارات بهترین مکان برای سرمایه گذاری ایرانیان است, خدمات حمل و نقل، آموزش، بهداشت، امنیت و … در بالاترین سطح ممکن و نزدیک به کشورهای اروپایی می‌باشد.

8- کشور توریستی

یکی دیگر از جذابیت های کشور امارات متحده عربی میزان بالای گردشگری است که سالیانه متقاضیان بسیاری با اخذ ویزای توریستی امارات به این کشور سفر می‌کنند و از شهرهای همچون دبی، ابوظبی، شارجه در واقع بهترین شهرهای امارات برای اقامت و زندگی دیدن می‌نمایند.

9- سرمایه اولیه پایین از دلایل اینکه دبی بهترین مکان برای سرمایه گذاری ایرانیان است

برای اینکه بتوانید در دبی یک کسب و کار راه بیاندازید و از طریق آن اقامت این کشور را دریافت نمایید سرمایه عظیمی نیاز ندارید چرا که امارات بهترین مکان برای سرمایه گذاری ایرانیان است. در همین راستا از طریق راه هایی که می‌توانید در آنها شریک بگیرید، تنها به ۷۰ هزار درهم نیاز خواهید داشت.

10- فاصله با ایران

یکی از مهم ترین دلایلی که بسیاری از ایرانیان تصمیم می‌گیرند تا اقامت امارات را کسب نمایند فاصله جغرافیای کم و فرهنگ نزدیک این کشور به ایران است.

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

آیا برای مهاجرت به مشاوره احتیاج دارید؟

مشاوره را همین الان رزرو کنید یا بررسی کنید که واجد شرایط مهاجرت هستید
تماس با ما
ــــــــــــــــــــــــ یا ــــــــــــــــــــــــ
برای مشاوره رایگان کلیک کنید
فرم زیر را برای ما ارسال کنید و منتظر بمانید
مشاوران ویتراپو در اسراع وقت با شما تماس میگیرند