تحصیل در کانادا

یکی از سیستم‌های آموزشی بسیار مهم در سطح جهان که همواره به دلیل استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، بسیار مورد توجه قرار گرفته است، سیستم آموزشی در کانادا است. متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دریافت پذیرش تحصیلی خود از برترین دانشگاه های بین المللی این کشور باید تمامی شرایط و مراحل و همچنین مدارک لازم از جمله معدل مناسب, تمکن مالی, مدارک زبان, شرایط سنی و … را فراهم سازند. متقاضیان برای تحصیل در کشور کانادا می‌توانند از روش های گوناگونی مانند تحصیل به زبان انگلیسی, تحصیل همراه با بورسیه های تحصیلی و همچنین تحصیل بدون مدرک زبان که کانادا برای متقاضیان خود ارائه داده است استفاده کنند. از جمله مزیت های تحصیل در کشور کانادا می‌توان به کیفیت بالای تحصیل در این کشور, ارائه ویزای همراه, اخذ اقامت و … اشاره کرد. همچنین متقاضیان با تحصیل در این کشور می‌توانند از خدماتی همچون اهذ فاند, خوابگاه و بیمه دانشجویی بهره مند شوند. اما لازم به ذکر است که از آنجایی که هزینه ها در کشور کانادا بالا می‌باشد و اخذ ویزای تحصیلی این کشور در صورت عدم رعایت شرایط موردنیاز دچار ریجکتی خواهد شد, متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا برای اخذ پذیرش تحصیلی خود از این کشور نیاز به مشاوری آگاه از شرایط و مراحل دارند. در همین راستا موسسه مهاجرتی ویتراپو با هدف اخذ ویزای تحصیلی شما عزیزان همراه با بورسیه تحصیلی در سریع ترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی می‌باشند. با ما همراه باشید.

رزرو وقت مشاوره

مشاورین متخصص ویتراپو با شما تماس خواهند گرفت و شما را به یک مشاوره تخصصی مهمان خواهند کرد. کافیست فرم را پر کرده و چند دقیقه منتظر بمانید .

نگاه کلی به تحصیل در کانادا

 • بورسیه های تحصیلی متنوع
 • ارائه فرصت تحقیقاتی حین تحصیل
 • اجازه اقامت پس از تحصیل
 • اجازه کار ضمن تحصیل

فهرست محتوا

شرایط و مدارک اخذ پذیرش تحصیلی در کانادا

برخورداری از معدل مناسب برای ورود به کالج و دانشگاه در کانادا
توجه به تمکن مالی برای یک سال زندگی
آموزش زبان به طور کامل
آماده سازی مدارک برای پذیرش تحصیلی
شرایط سنی مورد نیاز برای تحصیل در کانادا
انگیزه نامه (sop)
رزومه (cv)
توصیه نامه
تمکن مالی
عکس
پاسپورت معتبر
ریزنمرات ترجمه شده مقطع قبلی
ارائه مدارک زبان
فرم درخواست تکمیل شده

یکی از نکات مهم در زمان اپلای کردن مدارک برای تحصیل در کانادا، ضمیمه کردن مدرک زبان به مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی به کانادا می‌باشد

همین حالا با ما در تماس باشید

شرایط سنی مهاجرت تحصیلی به کانادا

از جمله مواردی که متقاضیان تحصیل در کانادا باید به آن توجه کنند شرایط سنی مهاجرت تحصیلی به کانادا می‌باشد که در مدارس آن به نسبت دانشگاه ها بیشتر است. به طور کلی برای تحصیل در مدارس کانادا متقاضی باید دارای سنین 6 الی 18 سالگی و برای تحصیل در مقاطع دانشگاهی برای کارشناسی ارشد کمتر از 32 سال و برای دکتری کمتر از 40 سال سن داشته باشد.

روش های تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا رایگان

مهاجرت تحصیلی به کانادا به صورت رایگان

به طور کلی تحصیل در کانادا تنها برای مقاطع مختلف در مدرسه می‌باشد. دانشگاه های این کشور دارای هزینه می‌باشند, اما هزینه های آن ها بسیار پایین و کاملا مناسب می‌باشند و بسیاری از آن ها دارای بورسیه های تحصیلی می‌باشند که در ادامه به ان ها خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است که تحصیل برای متقاضیان خارجی در هر مقطعی از مدرسه رایگان نمی‌باشد و تنها از مقطع دبستان تا دبیرستان رایگان است و متقاضیان برای شرکت در کالج های این کشور باید هزینه موردنظر را پرداخت نمایند.

مهاجرت تحصیلی به کانادا با بورس تحصیلی

کشور کانادا بورس های تحصیلی بسیاری را به دانشجویان بین المللی اختصاص داده است تا شرایط مطلوب و مساعدی را برای آن ها فراهم کند, چرا که از تحصیل دانشجویان بین المللی در این کشور استقبال ویژه ای می‌کند. این بورس های تحصیلی توسط سازمان امور جهانی در کشور کانادا برای تحصیل دانشجویان در نظر گرفته شده است و با توجه به این که بورسیه های متنوعی وجود دارد, دانشجویان می‌توانند از آن ها استفاده کنند.

اخذ بورسیه تحصیلی از جمله مزیت های مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا می‌باشد. اما لازم به ذکر است که دریافت کمک هزینه های تحصیلی در مقاطع دانشگاهی از جمله مقطع کارشناسی بسیار محدود می‌باشد.

مهاجرت تحصیلی به کانادا بدون مدرک زبان

به طور کلی برای تحصیل در کانادا به مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی نیاز است, اما در صورتی که متقاضی مدرک زبان نداشته باشد امکان تحصیل بدون مدرک زبان نیز وجود دارد. برای تحصیل بدون مدرک زبان, دانشگاه پذیرش مشروط به فرد متقاضی می‌دهد سپس متقاضی باید قبل از شروع درس خود در دوره های زبان دانشگاه شرکت کند. لازم به ذکر است که تحصیل با این روش برای مقاطع کالج, کارشناسی و کارشناسی ارشد امکان پذیر است اما در مقطع دکتری فرد متقاضی حتما باید مدرک زبان خود را ارائه کند.

تحصیل در کانادا-1

تحصیل کانادا در مقطع دبیرستان

متقاضیان برای تحصیل در کانادا در مقطع دبیرستان, در تمامی استان های این کشور می‌توانند تحصیل کنند. تمامی دبیرستان های کشور کانادا برای متقاضیان بین المللی شرایطی ویژه در نظر دارند. همچنین دبیرستان های شبانه روزی این کشور خدماتی از جمله اقامتگاه برای متقاضیان بین المللی فراهم می‌کنند.متقاضیان برای تحصیل در این مقطع نیازی به ارائه مدرک زبان ندارند اما بهتر است که متقاضیان بر زبان انگلیسی تسلط داشته باشند. لازم به ذکر است برای متقاضیانی که اقامت کشور کانادا را دارا باشند تحصیل در کانادا در مقطع دبیرستان به صورت رایگان امکان پذیر است, اما به صورت کلی هزینه تحصیل در مدارس دولتی کانادا حدودا از هزار دلار تا 20 هزار دلار و مدارس خصوصی از 10 هزار دلار تا 60 هزار دلار می‌باشد.

تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم

برای تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم, متقاضیان باید اقدام به ثبت نام در کالج ها و مقطع کارشناسی کنند. متقاضیان برای تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم باید مدرک دیپلم و ریزنمرات خود همراه با ترجمه و مدارک زبان و همچنین سایر مدارک مورد نیاز خود ارائه دهند.

تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی

متقاضیان برای تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور کانادا باید مدرک دیپلم, مدارک موردنیاز زبان و سایر مدارک لازم خود را ارائه دهند تا بتوانند پذیرش دانشگاه موردنظر خود را دریافت کنند. دانشگاه های زیادی برای تحصیل در این مقطع در کشور کانادا وجود دارد, بنابراین گزینه های زیادی از دانشگاه و رشته های متنوعی برای دانشجویان متقاضی وجود دارد. همچنین بسیاری از این دانشگاه ها دارای رتبه های بالایی در سطح جهان می‌باشند. لازم به ذکر است که برای تحصیل کارشناسی در کانادا شرایط سنی خاصی وجود ندارد. اما متقاضیانی که به تازگی مدرک دیپلم خود را دریافت نموده اند از شانس بیشتری برای اخذ پذیرش تحصیلی برخوردارند.

همین حالا با ما در تماس باشید

تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی ارشد

برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد متقاضیان باید ابتدا مدرک کارشناسی خود را داشته باشند و ارائه دهند. مدت زمان تحصیل در این مقطع در کشور کانادا بین یک تا دو سال می‌باشد و همچنین رشته های متنوعی برای تحصیل در این مقطع وجود دارد که برخی از محبوب ترین آن ها عبارتند از:
علوم زیست محیطی / روانشناسی / علوم کامپیوتر / MBA و …

متقاضیان برای دریافت پذیرش خود از دانشگاه های موردنظر باید مدارکی از جمله مدارک تحصیلی قبلی, پاسپورت معتبر, فرم درخواست تکمیل شده و سایر مدارک مورد نیاز را ارائه دهند

تحصیل در کانادا در مقطع دکتری

متقاضیان با تحصیل در مقطع دکتری در کشور کانادا از امکانات پیشرفته ای برخوردار خواهند شد. برای تحصیل در این مقطع متقاضیان باید مدارک زبان انگلیسی یا فرانسوی خود را ارائه دهند, همچنین داشتن مدرک کارشناسی ارشد نیز الزامی است. لازم به ذکر است که تحصیل در این مقطع بین 3 تا 6 سال به طول می‌انجامد. به طور کلی دریافت پذیرش در این مقطع در دانشگاه های کشور کانادا به صورت رقابتی است و اخذ پذیرش دانشجو بر اساس رزومه ارائه شده شخص صورت می‌گیرد, بنابراین متقاضی باید رزومه ای کامل و جامع برای دریافت پذیرش خود ارائه دهد, همچنین دانشگاه برای پذیرش دانشجو پس از بررسی رزومه مصاحبه ای را ترتیب می‌دهد که توانایی های متقاضی را بهتر و دقیق تر ارزیابی کند. دانشجویان این مقطع برای تحصیل می‌توانند بورسیه یا فاند دریافت کنند چرا که با دریافت آن تمامی هزینه های زندگی و تحصیل خود را تامین می‌نمایند.

بیشترین بورسیه تحصیلی شامل تحصیل در مقطع دکتری در کانادا می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از بورسیه های تحصیلی در این مقطع با ویتراپو تماس بگیرید

همین حالا با ما در تماس باشید

تحصیل در کانادا-2

برترین دانشگاه های کانادا برای تحصیل

رتبه جهانی نام دانشگاه
26 دانشگاه تورنتو
27 دانشگاه مک گیل
47 دانشگاه بریتیش کلمبیا
111 دانشگاه مونترال
126 دانشگاه آلبرتا
140 دانشگاه مک مستر
149 دانشگاه واترلو
233 دانشگاه کوئینز
235 دانشگاه کلگری

انواع بورسیه جهت مهاجرت تحصیلی به کانادا

در مقطع کارشناسی ارشد اگر رشته تحصیلی متقاضی مقاله محور باشد بورسیه به آن تعلق خواهد گرفت و همچنین در مقطع دکتری نیز درصورتی که تز دکتری متقاضی تاثیر به سزایی داشته باشد بورسیه به متقاضی تعلق می‌گیرد. دریافت کمک هزینه های تحصیلی (scholarship) کمک بسیار ویژه و فوق العاده ای به متقاضیان تحصیل در کشور کانادا خواهد کرد. به طور کلی بورسیه های تحصیلی کشور کانادا در 3 دسته تقسیم بندی می‌شوند که عبارتند از:

تحصیل در کانادا با بورسیه

بورسیه grant

این بورسیه کمک هزینه ای است که بدون در نظر گرفتن سطح علمی متقاضی به آن تعلق می‌گیرد

تحصیل در کانادا با بورسیه تحصیلی

بورسیه Bursary

این بورسیه نیز در واقع کمک هزینه ای برای کمک به دانشجو بدون در نظر گرفتن سطح علمی آن است

شرایط اخذ بورسیه برای اعزام دانشجو به کانادا

برخورداری از سابقه کارهای تحقیقاتی
معدل بالا
ارائه مدارک گذراندن دوره های کارآموزی متناسب با رشته تحصیلی
ارائه مدارک زبان
ارائه مقاله

مزایا مهاجرت تحصیلی به کانادا

دلایل بسیار مهمی دلالت بر اهمیت تحصیل در کانادا دارند که سبب افزایش توجه و ترغیب بسیاری از افراد برای تحصیل در این کشور خواهد شد. کیفیت بسیار بالا در تحصیل، آینده‌ی روشن پس از طی کردن دوران تحصیل در کشور، هزینه‌ی پایین تحصیل در کانادا و بسیاری از مزایای دیگر، سبب محبوبیت مهاجرت برای تحصیل در کانادا، می‌شود. در ادامه به بررسی مزایای اقامت کانادا از طریق تحصیل می‌پردازیم:

بازار شغلی منحصر به فرد

آرزوی هر فردی پس از فارغ التحصیلی، دستیابی به شغل ایده‌آل و مناسب در حیطه‌ی درسی خود است. در بسیاری از کشورها، افراد پس از طی کردن دوره تحصیلی خود، مدتها بیکار مانده و در نهایت شغلی را انتخاب می‌کنند که تخصص درسی و حرفه‌ای در آن نداشته ‌اند. اما در کانادا، افراد پس از طی کردن دوره‌ی تحصیلی خود، می‌توانند تا حداکثر شش ماه بعد به راحتی وارد بازار کار حرفه‌ای مورد نظر خود شوند.

کیفیت بالا در تحصیل

یکی از مزایایی که بسیاری از افراد را برای مهاجرت تحصیلی به کانادا ترغیب نموده است، کیفیت بسیار بالا در آموزش و تحصیل می‌باشد. کارفرمایان در این کشور، مدارک دانشگاهی را به رسمیت شناخته و به راحتی فارغ التحصیلان را در بازار کار، نهادینه می‌کنند. استانداردهای آموزشی بسیار بالا در این کشور، از جمله نقاط قوت آنها برای تربیت دانشجویان برجسته، به شمار می‌‌‍‌رود.

جذابیت ظاهری فوق العاده

یکی از عواملی که سبب ایجاد ذهن باز در افراد می گردد، برخورداری از آب و هوای مطلوب و طبیعت برجسته می باشد. حتما شما هم از جذابیت‌های اکوسیستم برجسته در کشور کانادا بسیار شنیده‌اید. یکی از مزایای مهاجرت تحصیلی به کانادا، بهره برداری از این طبیعت بکر و خیره کننده می‌باشد. این کشور با برخورداری از طبیعت 4 فصل، مرکز مناسبی برای صرف اوقات فراغت ایده آل نیز به شمار می‌رود.

امکان دریافت ویزای همراه

بسیار پیش آمده است که مهاجرت تحصیلی افراد، وابسته به دریافت ویزای همراه با کل اعضای خانواده بوده است. به این ترتیب که اعضای یک خانواده برای همراهی دانشجو و یا محصل خود، به کانادا مهاجرت کرده‌اند. برای دریافت اطلاعات کامل در این زمینه می‌توانید از مشاوره‌های هوشمندانه‌ی ویتراپو ، بهره‌مند شوید.

دریافت اقامت پس از پذیرش تحصیلی

دانشجویان پس از طی کردن دوره‌های تحصیلی خود، می‌توانند به راحتی برای دریافت اقامت دائم کشور کانادا اقدام نموده و حتی به راحتی از مشاغل مختلف موجود در این کشور نیز بهره مند شوند. لازم به ذکر است که در این کشور می‌توانید همزمان با طی کردن دوره‌ی تحصیلی خود، کار و فعالیت خود را نیز آغاز نمایید و مشغول به کار شوید.

برخورداری از هزینه های پایین

از دیگر مزایای مهاجرت تحصیلی به کانادا، می‌توان به هزینه‌های پایین تحصیل در این کشور اشاره کرد. هزینه‌های آموزشی در این کشور نسبت به کشورهایی از جمله: آمریکا، انگلستان و بسیاری از کشورهای دیگر، بسیار پایین و مناسب بوده است. حتی هزینه‌های گران‌ترین شهر در این کشور (تورنتو) از شهرهایی مانند سیدنی، نیویورک و غیره بسیار پایین تر می‌باشد.

امنیت بسیار بالا در مهاجرت تحصیلی به کانادا

همانطور که می‌دانید کشورهایی که در سازمان جهانی GPI به ثبت رسیده اند از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند. هر کدام از این نوع کشورها با برخورداری از رتبه مورد نظر به عنوان امن ترین مکان ها در دنیا شناخته شده اند. لازم به ذکر است که کشور کانادا با برخورداری از امتیاز بسیار بالا در امنیت سازمان جهانی، در رتبه ششم GPI قرار گرفته و به عنوان یکی از برترین کشورها در دنیا از نظر امنیت شناخته شده است. لذا یکی از عواملی که سبب مهاجرت تحصیلی به کانادا توسط بسیاری از دانشجویان از بیشتر نقاط جهان شده است، امنیت بسیار بالای آن می‌باشد. در این کشور با نرخ جرایم بسیار پایین و همچنین عدم وجود عملیات نظامی و جنگی و بسیاری از موارد دیگر، شاهد امنیت و آرامش بسیار بالایی خواهید بود.

آرامش و آزادی عمل و اندیشه در کانادا

یکی دیگر از دلایلی که کشور کانادا را به یک کشور مهاجر پذیر مبدل نموده است، برخورداری از قوانین منشوری حقوق و آزادی‌ها در این کشور می‌باشد. قوانین وضع شده در این کشور، سبب شده است که تمامی افراد مهاجر و بومی، علاوه بر آزادی بیان و اندیشه، از آزادی اجتماعی نیز برخوردار گردند. این موارد سبب شد که این کشور از هرگونه تبعیض نژادی به دور مانده و تمامی حقوق جنسیتی و نژادی را در کنار جریانات فعالانه و چندگانه مذهبی و سیاسی، تجربه نمایند. لذا این کشور به عنوان یکی از کشورهای برتر در زمینه مقاصد افزایش سطح آزادی عمل شناخته می‌شود.

همین حالا با ما در تماس باشید

هزینه تحصیل در کانادا

شهریه مقطع تحصیلی
33,623 دلار کارشناسی
20,120 دلار کارشناسی ارشد
20,120 دلار دکتری

 

آزمون های ورودی برای تحصیل در کانادا

آزمون MCAT برای تحصیل در رشته های غیر پزشکی
آزمون DAT برای تحصیل در رشته دندانپزشکی در کانادا
آزمون NDEB برای تحصیل در رشته دندانپزشکی و اخذ مجوز کار در کانادا
آزمون GRE برای مقاطع بالاتر از کارشناسی
آزمون GMAT برای اخذ پذیرش در رشته مدیریت در مقطع تحصیلات تکمیلی
آزمون LSAT آزمون تحصیل در رشته حقوق در دانشگاه های کانادا
آزمون SAT آزمون استعداد تحصیلی

آزمون های زبان برای مهاجرت تحصیلی به کانادا

آیلتس
تافل
PTE
CALE

تحصیل در کانادا-3

 

شرایط اخذ فاند جهت اخذ پذیرش تحصیلی در کانادا

متقاضیان برای تحصیل در کانادا می‌توانند فاند دریافت نمایند. فاند, در واقع کمک هزینه ای است که برای تحصیل و زندگی در کانادا به دانشجویان تعلق می‌گیرد و در انواع مختلفی برای آن ها ارائه شده است که عبارتند از:

تمامی هزینه های تحصیل و زنگی دانشجو در کانادا را تحت حمایت خود قرار می‌دهد

بخش از هزینه های تحصیل و زندگی دانشجو در کانادا را تحت حمایت خود قرار می‌دهد

لازم به ذکر است که میزان کمک هزینه ای که به متقاضی ارائه می‌شود با توجه به نوع دانشگاه و رشته متقاضی متفاوت است

اقامت و تابعیت پس از تحصیل در کانادا

پس از اتمام تحصیل در کشور کانادا فارغ التحصیلان امکان کار و زندگی به مدت 3 سال و اخذ کارت اقامت کانادا را دارند. سپس می‌توانند برای اقامت دائم و شهروندی این کشور اقدام نمایند. با تحصیل در این کشور افراد می‌توانند اقامت کانادا را دریافت کنند, اما داشتن سابقه تحصیل, کار و مهارت های زبان انگلیسی و فرانسوی می‌تواند در دریافت آن تاثیرگذار باشد. لازم به ذکر است اگر متقاضی قصد دریافت تابعیت این کشور را داشته باشد باید بداندکه تابعیت کشور کانادا 3 شرط دارد که عبارتند از:
حضور داشتن در کشور کانادا / داشتن دانش زبان / پرداخت مالیات

اخذ ویزای همراه جهت اعزام دانشجو به کانادا

از جمله مزیت های تحصیل در کشور کانادا, امکان همراهی کردن خانواده با دانشجو می‌باشد. دانشجو می‌تواند برای اعضای خانواده خود درخواست ویزا دهد که برای این کار ابتدا دانشجو باید وارد این کشور شود و سپس برای اعضای خانواده خود درخواست ویزا دهد.

کار دانشجویی با اخذ پذیرش تحصیلی کانادا

یکی از ویژگی ها و مزیت های تحصیل در کشور کانادا, امکان کار در کنار تحصیل در این کشور می‌باشد, البته به صورت پاره وقت. در کشور کانادا دانشجویان می‌توانند در هفته 20 ساعت در کنار تحصیل خود مشغول به کار شوند و درآمد داشته باشند. دانشجویان می‌توانند در محیط دانشگاه یا خارج از آن مشغول به کار شوند اما برای کار در خارج از دانشگاه باید مجوز کار دریافت کنند.

یکی از مزیت های تحصیل در کانادا امکان اشتغال به کار در حین تحصیل می‌باشد

بیمه دانشجویی با مهاجرت تحصیلی به کانادا

دانشجویان برای تحصیل در کانادا باید بیمه سلامت داشته باشند. هزینه این بیمه در هر یک از ایالت های کشور کانادا متفاوت می‌باشد و حتی ممکن است در برخی از ایالت های این کشور رایگان باشد. به صورت کلی اکثر دانشگاه های این کشور اخذ بیمه را برای دانشجویان انجام می‌دهند, اما در صورت عدم ارائه بیمه توسط دانشگاه متقاضی باید توسط موسسه هایی که بیمه ارائه می‌دهند بیمه خود را فراهم سازد.

 اخذ خوابگاه برای تحصیل در کانادا

از آنجایی که متقاضیان برای تحصیل در کانادا نیاز به خوابگاه یا اقامتگاه دانشجویی دارند, یکی از بزرگترین دغدغه های مهاجرت تحصیلی به کانادا اخذ خوابگاه می‌باشد. متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا می‌توانند در اقامتگاه های خانگی و یا خوابگاه های ارائه شده توسط دانشگاه ها برای متقاضیان اقامت تحصیلی خود را بگذرانند. لازم به ذکر است که از جمله خدمات موسسه مهاجرتی ویتراپو برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا دریافت خوابگاه یا اقامتگاه برای دانشجویان است. جهت کسب اطلاعات بیشتر کافی است با ویتراپو تماس حاصل فرمایید.

ریجکت ویزای تحصیل در کانادا

دلایل بسیار زیادی برای ریجکتی ویزای تحصیلی کانادا وجود دارد که برخی از ان ها عبارتند از :

برخورداری از سابقه کارهای تحقیقاتی
معدل بالا
ارائه مدارک گذراندن دوره های کارآموزی متناسب با رشته تحصیلی
ارائه مدارک زبان
ارائه مقاله
ارائه مدارک زبان

محدودیت های تحصیل در کانادا

هزینه های بالا در کانادا
سختگیر بودن دولت کانادا برای صدور ویزای تحصیلی کانادا
مسافت طولانی ایران و کانادا

سخن پایانی مهاجرت تحصیلی به کانادا

با توجه به ذکر شرایط و مراحل اخذ پذیرش تحصیلی در کانادا جهت اقدام برای دریافت پذیرش تحصیلی خود تنها کافی است با ویتراپو تماس حاصل فرمایید و از مشاوره مهاجرتی تیم تخصصی وکلای مهاجرت این موسسه بهره ببرید. ویتراپو همراه شماست.

سوالات متداول اخذ پذیرش تحصیلی در کانادا

دانشگاه تورنتو، اتاوا،دانشگاه بریتیش کلمبیا در ونکور،دانشگاه McGill در مونترال، دانشگاه لاوال (UL) در کبک

برای ورود به کالج در این کشور نیازمند نمره 12 و برای ورود به دانشگاه در کانادا، نیازمند نمره‌ی 13 به بالا خواهید بود. همچنین نمره آیلتس 6، حداقل نمره زبان برای مهاجرت تحصیلی به کاناداست.

هزینه زندگی در شهرهای مختلف کانادا متفاوت است به طور مثال سالیانه برای یک فرد از 16000 دلار تا 40000 دلار می‌باشد ولی میانگین متوسط ماهانه برای یک فرد تقریبا 2300 دلار معادل 28000 دلار کانادا می‌باشد. هزینه زندگی در شهرهای بزرگ مانند تورنتو سالیانه 40000 دلار می‌باشد.

از قبل از سن 18 سالگی تا 40 سالگی

دانشگاه مموریال / دانشگاه مک گیل / دانشگاه آلبرتا / دانشگاه بریتیش کلمبیا / دانشگاه دالهاوزی / دانشگاه تورنتو / دانشگاه اتاوا

همین حالا با ما در تماس باشید

8 دیدگاه دربارهٔ «تحصیل در کانادا»
 1. من لیسانس نرم افزار دارم اما میخوام برای فوق لیسانس تو کانادا مدیریت بخونم. امکان پذیره؟؟؟

  1. زیبا قاسمی

   با سلام
   باید سایر شرایطتون هم بررسی بشه برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

 2. سلام وقتتون بخیر
  من 23 سالمه و مدرک کارشناسی پرستاری با معدل 18.92 دارم. برای ارشد میتونم به کانادا مهاجرت کنم؟

  1. زیبا قاسمی

   با سلام
   بله برای کارشناسی ارشد میتونید به کانادا مهاجرت کنید. برای بررسی سایر شرایطتون و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

  1. زیبا قاسمی

   سلام saber عزیز وقت بخیر
   روش های زیادی برای ادامه اقامت پس از فارغ التحصیلی برای متقاضیان وجود داره که محبوب ترین اون اخذ مجوز کار و شروع به کاره

 3. سلام
  من لیسانس معماری دارم و کارشناسی ارشد مدیریت پروژه میخونم.
  برای دکتری میخوام برم کانادا ولی نمیدونم از کجا و چجوری باید برنامه ریزی و کاراشو شروع کنم☹️

  1. زیبا قاسمی

   سلام وقت بخیر راضیه عزیز
   باید پرونده و مدارکتون به صورت تخصصی توسط مشاورین ما بررسی بشه تا خدمتتون اطلاع داده بشه
   برای بررسی بیشتر با موسسه مهاجرتی ویتراپو تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فرم مشاوره رایگان
نام و نام‌ خانوادگی:(Required)
اطلاعات تماس

دفتر مرکزی:
تهران، نیاوران، قبل از چها رراه کامرانیه، مرکز تجاری نارون

تلفن:
4 - 02122810082 - 021 (20 خط ویژه)

ساعات کاری :شنبه تا پنجشنبه 9 الی 20

درباره ما

دپارتمان مهاجرتی ویتراپو با بیش از 14 سال سابقه در زمینه مهاجرت تحصیلی، کاری و مهاجرت برای سرمایه گذاری در خارج کشور آماده کمک به شماست

کلیه حقوق سایت متعلق به هلدینگ بین المللی الماسینو می‌باشد

به بالای صفحه بردن