ثبت شرکت در امارات

یکی از برترین راه های دریافت اقامت کشور امارات, ثبت شرکت در امارات است. کشور امارات متحده عربی در سال

تماس: 021-91303121
ــــــــــــــــــــــــ یا ــــــــــــــــــــــــ

یکی از برترین راه های دریافت اقامت کشور امارات, ثبت شرکت در امارات است. کشور امارات متحده عربی در سال های گذشته برنامه های اقتصادی ویژه ای برای فعالان در صنف تولید و تجارت داشته است. حاصل همین برنامه ریزی های دقیق و اجرای آن باعث شده است که این کشور به یکی از پیشرفته ترین کشورهای دنیا تبدیل شود.

سرمایه گذاری در امارات دارای مزایای بسیاری از جمله مالیات بر درآمد صفر درصد, صاحب صد در صد بودن تجارت خود, اقامت امارات و … می‌باشد. متقاضیان برای ثبت شرکت در دبی باید با توجه به نوع کسب و کار خود مجوز مربوطه را دریافت نمایند. این مجوزها می‌توانند شامل مجوز تجاری, مجوز صنعتی, مجوز حرفه ای و … باشند.

همچنین هزینه ثبت شرکت در امارات با توجه به روش انتخابی متقاضی متغیر است, اما به طور کلی برای شروع به 35 هزار درهم نیاز می‌باشد. ثبت شرکت در امارات مراحل خاص خود را دارد, به این صورت که ابتدا با ویزای توریستی به این کشور سفر کرده و سپس اقدام به دریافت مجوز همراه با ارائه مدارک موردنیاز برای ثبت شرکت خود خواهید کرد.

اما از آنجایی که این مراحل بسیار تخصصی می‌باشند نیاز به مشاوری مجرب و آگاه است, در همین راستا مشاوران موسسه مهاجرتی ویتراپو برای راهنمایی شما عزیزان آماده خدمت رسانی می‌باشند. با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در امارات (دبی) چگونه است؟

همانطور که می‌دانید یکی از اصلی ترین جذابیت ها برای هر فردی که می‌خواهد شرکتی در امارات ثبت کند قوانین مالی و مالیاتی این کشور است. مالیات بر درآمد در دبی صفر است. همچنین بر روی ارزش افزوده شما تنها پنج درصد مالیات دریافت می‌شود.

در کشور امارات از آنجایی که شرایط و مراحل ثبت شرکت راحت تر و ساده تر شده است, متقاضیان با گذراندن چند مرحله شرکت خود را به راحتی ثبت نموده و مشغول به کار می‌شوند. در ادامه به بررسی شرایط و مراحل و همچنین سایر موارد ثبت شرکت در دبی خواهیم پرداخت.

انواع شرکت برای ثبت شرکت در امارات

 • شرکت مشارکت عمومی
  (General partnership)
 • شرکت مشارکت محدود
  (Limited partnership)
 • شرکت با مسئولیت محدود
  (Limited liability company )
 • شرکت سهامی عام
  (Public joint stockcompany)
 • شرکت سهامی خاص
  (Private joint stock company)
 • شرکت سهامی
  (Civil company)
 • شعبه شرکت های محلی
  (Local company branch)
 • شعبه شرکت های خلیج فارس
  (GCC company branch)
 • شعبه شرکت های خارجی
  (Foreign company branch)
 • شعبه شرکت ها در منطقه آزاد
  (Free zone company branch)
 • شرکت غیر سهامی
  (Sole establishment)
 • هلدینگ
  (Holding companies)

انواع جواز کسب و کار در دبی

به طور کلی در کشور امارات و شهر دبی می‌توانید به ۱۲ روش مختلف یک شرکت را ثبت نمایید. همانطور که قبل تر نیز گفتیم یکی از محبوب ترین راه ها برای ثبت شرکت در امارات برای هموطنان عزیزمان کسب مجوز تجاری است.

اگر به دنبال راه اندازی یک کارخانه در دبی هستید و می‌خواهید که کار تولیدی انجام دهید بهتر است که از این مجوز استفاده نمایید.

برای مشاغل حرفه ای مانند پزشکی یا وکالت یک مجوز به نام مجوز حرفه وجود دارد. همچنین اگر تاجر هستید و برای کارهای بازرگانی می‌خواهید اقدام نمایید بهتر است که برای گرفتن مجوز تجاری اقدام نمایید. یکی از دیگر از انواع مجوز در دبی مجوز گردشگری است.

اگر در حوزه توریسم و گردشگری قصد فعالیت دارید باید برای گرفتن مجوز گردشگری و ویزای توریستی امارات اقدامات لازم را انجام دهید.

هزینه ثبت شرکت در دبی چقدر است؟

کشور امارات یکی از بهترین نقاط جهان برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت است. از همین رو بسیاری از افراد از سرتاسر جهان به ویژه کشور خودمان برای حضور در این بازار پر رونق جهانی  تلاش می‌کنند. در راه ثبت شرکت در دبی یکی از مهم ترین سوالات میزان هزینه ای است که باید انجام دهید.

این هزینه بستگی به راه و روشی دارد که می‌خواهید از طریق آن ثبت خود را پیگیری نمایید.

بسیاری از مردم کشورمان برای ثبت شرکت در دبی از روش LLC یا مجوز تجاری اقدام می‌نمایند. برای شروع به ثبت شرکت خود از طریق این راه به سرمایه حداقل ۳۵ هزار درهم نیاز خواهید داشت.

نکته مهم = از آنجایی که در امارات مالیات بر درآمد صفر درصد و مالیات بر ارزش افزوده پنج درصد می‌باشد, متقاضیان بسیاری برای ثبت شرکت و ایجاد مشاغل جدید در این کشور اقدام می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ویتراپو تماس حاصل نمایید.

مراحل ثبت شرکت در امارات

برای اینکه بتوانید شرکت خودتان را در امارات ثبت نمایید باید ابتدا یک ویزای توریستی دریافت کنید تا بتوانید به این کشور سفر نمایید. سپس باید درخواست ثبت شرکت خود را به همراه مدارک لازم به سازمان توسعه اقتصادی امارات واگذار نمایید.

سپس با توجه به فعالیتی که قصد دارید تا از طریق شرکتتان انجام دهید یک مجوز تجاری کسب نمایید. پس از کسب مجوز تجاری می‌توانید برای تبدیل کردن ویزای توریستی به سرمایه گذاری اقدام نمایید. در نهایت ویزایی که به شما داده می‌شود 2 ساله خواهد بود و قابلیت تمدید نیز خواهید داشت.

توجه نمایید که ثبت شرکت در دبی به این معنی نیست که به شما اقامت دائم این کشور داده می‌شود. طی کردن این مراحل چهارده روز کاری ممکن است طول بکشد و شما به عنوان فرد درخواست دهنده باید در این مدت در این کشور حضور داشته باشید.

مدارک لازم برای ثبت شرکت در دبی چیست؟

در ادامه مقاله قصد داریم تا به بررسی مدارک لازم برای ثبت شرکت در امارات بپردازیم. همانطور که می‌دانید با روش های متفاوتی می‌توان در دبی یک شرکت را ثبت نمود از همین رو مدارک مورد نیاز ممکن است کمی متفاوت باشند. اما به طور کلی این مدارک شامل موارد ذیل می‌شوند:

 • مدارک شناسایی به همراه کپی
 • طرح تجاری خود را باید به صورت تمام و کمال در اختیار داشته باشید
 • فرم درخواست ثبت شرکت در امارات را باید تهیه و پر نمایید
 • اظهارنامه مالیاتی شرکت فعلی خود را به همراه ترجمه باید در اختیار داشته باشید
 • هزینه های مالیاتی که توسط سازمان های مربوطه امارات مشخص می‌شود را پرداخت نمایید
 • یکی از قبض های شرکت فعلی تان مانند قبض آب، برق یا گاز را به همراه نسخه ترجمه شده همراه داشته باشید
 • اگر شرکت شما کارمندید یا کارمندانی دارید باید لیست کامل نام این افراد به همراه لیست بیمه آنها در اختیار شما باشد

مزایا ثبت شرکت در امارات

 • عدم نیاز به ارائه مدارک زبان
 • عدم نیاز به ارائه مدارک تحصیلی برای ثبت شرکت
 • عدم محدودیت سنی (سنین 18 – 60 به راحتی می‌توانند برای ثبت شرکت در دبی اقدام کنند)
 • امکان دریافت اقامت دبی برای خود و اعضای خانواده خود (همسر و فرزند)
 • دریافت اقامت 2 ساله امارات همراه با قابلیت تمدید
 • برخورداری از جاب آفر و دریافت نیروی کار از خارج از کشور امارات
 • ثبت شرکت در دبی در مدت زمان کوتاه
 • نیاز نداشتن به کارمند بیمه ای
 • امکان انجام 10 فعالیت تجاری همراه با 1 مجوز ثبت شرکت در امارات
 • برخورداری از تحصیل و بیمه

محدودیت های ثبت شرکت در امارات

 • ایرانیان در کشور امارات تنها 3 نوع شرکت مسئولیت محدود, سهامی و غیر سهامی را می‌توانند ثبت کنند
 • ضرورت پرداخت هزینه های اضافی در صورت گذاشتن نام غیر عربی برای شرکت خود

دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در دبی

از جمله مزیت های ثبت شرکت در کشور امارات, دریافت اقامت این کشور می‌باشد. متقاضیان برای کسب اقامت دبی پس از دریافت ویزای ثبت شرکت در آن می‌توانند به مدت 2 سال به صورت موقت در امارات حضور داشته باشند و پس از آن نیز می‌توانند ویزای خود را به طور نامحدود تمدید کنند.

لازم به ذکر است که متقاضیان می‌توانند برای همسر و فرزندان خود اقامت این کشور را دریافت کنند.

خدمات موسسه مهاجرتی ویتراپو برای ثبت شرکت در امارات

در مسیر ثبت شرکت در دبی، موسسه مهاجرتی ویتراپو به شما کمک می‌کند تا به سرعت و همراه با روش‌های قانونی پروسه ثبت شرکت خود را طی کنید. خدمات ویتراپو شامل مشاوره مهاجرتی در انتخاب نوع شرکت، تهیه اسناد و فرم‌های ثبتی، ارائه خدمات حسابداری و مالی، تنظیم قراردادها و معاملات تجاری و همچنین پشتیبانی در امور مرتبط با مهاجرت شما و خانواده‌تان به این کشور می‌باشد.

همچنین ویتراپو خدمات پس از ثبت شرکت را نیز به شما ارائه می دهد. این خدمات شامل مشاوره در خصوص امور مالی و مالیاتی، تمدید مجوزها، ارائه خدمات حقوقی و پشتیبانی در حل مشکلات شما است.
بنابراین با استفاده از خدمات موسسه مهاجرتی ویتراپو می توانید با خیالی آسوده نسبت به ثبت شرکت در امارات اقدام کنید و از مزایای بی شمار آن مانند امکان اخذ اقامت برای خود و خانواده تان بهره مند شوید.

سخن پایانی

در نهایت، همانطور که ذکر شد ثبت شرکت در دبی به شما امکان می دهد تا از مزایای متعددی از جمله معافیت های مالیاتی، دسترسی به بازارهای بین المللی، زیرساخت های مدرن و نیروی کار ماهر بهره مند شوید. موسسه مهاجرتی ویتراپو با سال ها تجربه و تخصص در زمینه مهاجرت و ثبت شرکت، همراهی مطمئن در این مسیر خواهد بود. کارشناسان مجرب ما با ارائه مشاوره های دقیق و جامع، شما را در انتخاب بهترین نوع شرکت، تهیه مدارک مورد نیاز، ثبت شرکت و اخذ مجوزهای لازم یاری می کنند.

با سپردن امور ثبت شرکت خود به ویتراپو می‌توانید با خیالی آسوده در دبی کسب و کار خود را راه اندازی کنید و به اهداف خود در دنیای تجارت دست پیدا کنید. موسسه مهاجرتی ویتراپو از اولین قدم تا انتهای مسیر همراه شماست.

سوالات متداول ثبت شرکت در امارات

مدت زمان اقامتی که امارات با ثبت شرکت اعطا می‌کند چقدر است؟

با ثبت شرکت در دبی متقاضی از اقامت 2 ساله با قابلیت تمدید به صورت نامحدود برخوردار می‌شود


برای ثبت شرکت در امارات به چند مجوز نیاز خواهیم داشت؟

برای ثبت شرکت در امارات به یک مجوز نیاز خواهیم داشت

آیا برای مهاجرت به مشاوره احتیاج دارید؟

مشاوره را همین الان رزرو کنید یا بررسی کنید که واجد شرایط مهاجرت هستید
تماس با ما
ــــــــــــــــــــــــ یا ــــــــــــــــــــــــ
برای مشاوره رایگان کلیک کنید
فرم زیر را برای ما ارسال کنید و منتظر بمانید
مشاوران ویتراپو در اسراع وقت با شما تماس میگیرند