تحصیل در چین + (شرایط اخذ ویزا و هزینه های 2023)

یکی از گزینه‌های مهم و جذاب برای متقاضیان بین‌المللی که به دنبال تحصیل و تجربه‌ی آموزشی برتر و فرهنگی چشم‌گیر

تماس: 021-91303121
ــــــــــــــــــــــــ یا ــــــــــــــــــــــــ

یکی از گزینه‌های مهم و جذاب برای متقاضیان بین‌المللی که به دنبال تحصیل و تجربه‌ی آموزشی برتر و فرهنگی چشم‌گیر هستند، تحصیل در چین می‌باشد. زیرا علاوه بر اطمینان از کیفیت تحصیلی و همچنین اعتبار دانشگاه های این کشور، همینطور می‌توانید بر روی یک آینده خوب و معتبر برای خود حساب کنید. مهاجرت به چین با توجه به ویژگی هایی که دارد یکی از بهترین کشورهای آینده ساز برای مهاجرت تحصیلی است.

اما لازم به ذکر است که دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه های چین دارای شرایط و مراحل خاص خود می‌باشد. در همین راستا موسسه مهاجرتی ویتراپو با ارائه خدمات فوق العاده ای از جمله مشاوره مهاجرتی، بررسی مدارک مورد نیاز و تکمیل فرم درخواست ویزا از طریق وکیل مهاجرت و … پذیرش تحصیلی شما عزیزان را در سریعترین زمان ممکن، همراه با بورسیه تحصیلی از برترین دانشگاه های این کشور دریافت می‌کند. با ما همراه باشید.

تحصیل در چین

شرایط و مدارک لازم برای تحصیل در چین

 • عکس 4*3
 • گواهی جهت سلامت پزشکی
 • عدم سوءسابقه
 • کپی و اصل نامه پذیرش توسط دانشگاه مربوطه
 • پرداخت هزینه های ویزا
 • تکمیل فرم درخواست برای ویزای تحصیلی
 • اصل و کپی پاسپورت (دارای اعتبار 6 ماهه)

روش های اخذ ویزای تحصیلی چین

تحصیل در چین با بورسیه تحصیلی رایگان

دانشگاه های موجود در کشور چین برای دانشجویان خود در مقطع کارشناسی ارشد بورسیه تحصیلی رایگان ارائه می‌دهند. اما از آنجایی که بورسیه تحصیلی ارائه شده تنها برای شهریه دانشگاه می‌باشد، دانشجویان هنگام تحصیل در چین، باید برای مخارج اضافی خود پس انداز کنند.

لازم به ذکر است که برخی از بورسیه های ارائه شده در این مقطع تحصیلی علاوه بر هزینه دانشگاه، کمک هزینه نیز به متقاضیان خود ارائه می‌دهند. همچنین برخی از دانشگاه های این کشور علاوه بر بورسیه تحصیلی رایگان, تحصیل با هزینه کم را نیز برای دانشجویان خود ارائه می‌دهند.

مهاجرت تحصیلی به چین بدون مدرک زبان

یکی از روش هایی که کشور چین برای تحصیل در دانشگاه های خود ارائه داده است, تحصیل در چین بدون مدرک زبان است. متقاضیان بدون ارائه مدرک زبان انگلیسی می‌توانند برای پذیرش در دانشگاه های این کشور اقدام نمایند. لازم به ذکر است که مهاجرت تحصیلی به چین بدون مدرک زبان در تمامی رشته های موجود در دانشگاه های این کشور امکان پذیر است.

ویزای تحصیلی چین بدون مدرک زبان

اپلای چین به زبان چینی

اگر رشته تحصیلی مورد نظر متقاضی برای تحصیل در چین فقط به زبان چینی ارائه شده باشد, می‌تواند ابتدا دوره های ارائه شده برای زبان چینی در دانشگاه های این کشور را شرکت کند، و سپس در رشته مورد نظر خود تحصیل کند. برای تحصیل به زبان چینی در این کشور, متقاضیان برای ورود به دانشگاه باید در آزمون chinese proficiency test شرکت کنند که در واقع همان آزمون زبان چینی می‌باشد. متقاضیان با کسب نمره قبولی در این آزمون می‌توانند شروع به تحصیل در رشته مورد نظر خود کنند.

تحصیل در چین با زبان انگلیسی

یکی از روش های تحصیل در چین تحصیل به زبان انگلیسی می‌باشد. دانشگاه های این کشور برای راحتی دانشجویان بین المللی, تدریس به زبان انگلیسی را نیز ارائه داده اند. برای تحصیل در چین به زبان انگلیسی، باید با ارائه مدارک زبان انگلیسی (آیلتس 6) اقدام به دریافت پذیرش خود کنید.

لازم به ذکر است در برخی از رشته ها مانند پزشکی, متقاضی می‌تواند به زبان انگلیسی تحصیل کند, اما از آنجایی که دانشجوویان این رشته با مردم این کشور نیز در ارتباط هستند، حتما باید به زبان چینی نیز آشنایی و تسلط داشته باشند.

بهترین مدارس برای تحصیل در چین

 • مدرسه بین المللی BISS پکن
 • مدرسه بین المللی یو چونگ پکن
 • مدرسه بین المللی امید
 • مدرسه بین المللی و دو زبانه Beanstalk
 • مکتب ملل
 • مدرسه dcote شانگهای

اخذ ویزای تحصیلی چین با مدرک دیپلم

سیستم آموزشی در این کشور از سه بخش اصلی و تاثیرگذار بهره‌برداری می‌کند که عبارتند از: دوره‌ی تحصیلی پیش دبستانی، دوره‌ی تحصیلی پایه‌ای و دوره‌ی تحصیلی برتر. در چین، دانش‌آموزان از 6 سالگی تا 15 سالگی تحصیلات خود را در این سه بخش به طور کاملاً اجباری طی می‌کنند. دوره‌ی پایه‌ای شامل 6 سال تحصیلی و دوره‌ی ثانویه شامل 3 سال تحصیلی می‌شود و برای همه‌ی دانش‌آموزان در نظر گرفته می‌شود. لازم به ذکر است که این دوره‌ها به صورت رایگان ارائه می‌شود.

اعزام دانشجو به چین با مدرک کارشناسی

برای شرکت در دوره‌های کارشناسی این کشور، باید حدود چهار سال زمان سپری کرد. این تحصیلات در کشور چین عمدتا با زبان انگلیسی است. برای شرکت در این دوره‌ها علاوه بر برخورداری از مدرک آیلتس یا تافل، باید مدرک دیپلم و یا پیش دانشگاهی با معدل بالای شانزده داشته باشید. هزینه‌ی تحصیل برای دوره‌ی کارشناسی در این کشور حدود 3000 دلار است که نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر، مناسب و مقرون به صرفه است. پس به نوعی می‌توان گفت هزینه‌ی تحصیل در کشور چین نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر، رایگان است.

مهاجرت تحصیلی به چین برای کارشناسی

تحصیل در چین با مدرک کارشناسی ارشد

برای تحصیل در چین در مقطع کارشناسی ارشد، ارائه‌ی برخی از مدارک بسیار حائز اهمیت می‌باشد. از جمله مدارک مهم برای این دوره‌ی تحصیلی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارتند از:

 •  مدرک کارشناسی که با رشته مورد نظر در دوره‌ی فوق لیسانس ارتباط داشته باشد
 •  برخورداری از معدل بالای 16
 • برخورداری از یک توصیه نامه از اساتید معتبر در مقطع کارشناسی (این مورد ضروری نیست)
 • برخورداری از دانش کافی در زمینه‌ی زبان انگلیسی و چینی و ارائه مدارک مربوطه

لازم به ذکر است که تحصیل در این مقطع برای رشته های تحصیلی مهندسی به صورت رایگان امکان پذیر می‌باشد و همچنین دانشجویان از کمک هزینه های تحصیلی نیز بهره مند می‌شوند.

تحصیل در چین با مدرک دکتری و فوق دکتری

مهم‌ترین مشخصه در این دوره، ارائه‌ی آن به زبان انگلیسی است. این دوره شامل دو دوره می‌باشد که در دوره‌ی اول، دانشجو واحدهای مربوط به رشته‌ی خود را می‌گذراند و در دوره دوم پایان نامه ارائه می‌شود. طول دوره دکتری تقریبا سه الی چهار سال است و هزینه‌ای در حدود 5000 دلار را برای دانشجویان در بر دارد.

معرفی دانشگاه های برتر جهت اخذ ویزای تحصیلی چین

نام دانشگاهجزئیات
دانشگاه سینگوامعتبر در زمینه‌ی رشته‌های پزشکی، فلسفه، تاریخ، علوم انسانی، اقتصاد، مدیریت و غیره
دانشگاه پکنمعتبر در زمینه‌‌ی رشته‌های روزنامه نگاری، تاریخ، ادبیات چینی، فیزیک و غیره
دانشگاه فودانمعتبر در زمینه‌ی رشته‌های تاریخ و فرهنگ، فلسفه، سیاست بین المللی، اقتصاد، حسابداری، جامعه شناسی و غیره
دانشگاه علوم و فناوری چین (USTC)معتبر در زمینه‌ی رشته‌های متالوژی، علوم انسانی، اقتصاد، مهندسی عمران، مهندسی نرم افزار و غیره
دانشگاه جیائو تونگ شانگهایمعتبر در زمینه‌ی رشته‌های ادبیات، مهندسی، پزشکی، مدیریت، اقتصاد و غیره
دانشگاه ژجیانگمعتبر در زمینه‌ی رشته‌های علوم پایه، اقتصاد، علوم کامپیوتر، پزشکی، حقوق و غیره
دانشگاه نانجینگبرخورداری از رتبه 124 QS
دانشگاه شیان جیائو تونگمعتبر در زمینه‌ی علوم اجتماعی، اقتصاد، علوم پایه و غیره
دانشگاه های چین

در این بخش به معرفی برخی از بهترین دانشگاه های کشور چین می‌پردازیم:

دانشگاه چاینا مدیکال

دانشگاه چاینا مدیکال یکی از معتبرترین دانشگاه‌های پزشکی در چین است که برای دانشجویان فرصتی برای یادگیری علوم پزشکی در محیطی پویا و بین‌المللی فراهم می‌کند. این دانشگاه با بیش از ۱۰۰۰ دانشجوی بین‌المللی از ۱۴۰ کشور مختلف، بر اساس ارزش‌های اخلاقی و تعهد خود به آموزش و پژوهش در علوم پزشکی بسیار شناخته شده است.

دانشگاه چاینا مدیکال با ارایه برنامه‌های تحصیلی متنوع از جمله دوره‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، به دانشجویان امکان می‌دهد تا مهارت‌های پزشکی خود را ارتقا داده و به کارآزمایی بالاتری در زمینه پزشکی دست یابند.

دانشگاه فودان

دانشگاه فودان یکی از معتبرترین دانشگاه‌های این کشور است که به عنوان یکی از اولین مراکز آموزشی در زمینه فناوری و مهندسی مواد برای صنعت نفت و گاز در ایران تاسیس شد. دانشگاه فودان (fudan university) با تکیه بر دانش و تجربیات اساتید برجسته خود و استفاده از امکانات پیشرفته، متخصصین متعددی را در حوزه‌های مهندسی نفت، مواد و پلیمر، محیط زیست و مهندسی شیمی جذب کرده است. همچنین این دانشگاه در زمینه همکاری با صنعت و همچنین تحقیقات پایه و کاربردی در رشته‌های مختلف فعالیت دارد.

دانشگاه جیانگو

دانشگاه جیانگو یکی از برترین دانشگاه های چینی می‌باشد که در شهر جیانگو واقع شده است. این دانشگاه با بیش از ۵۰ هزار دانشجو، برنامه های تحصیلی متنوع دارای بالاترین استانداردهای آموزشی و تحقیقاتی در چین می‌باشد. لازم به ذکر است که دانشگاه جیانگو با کمک به رشد و توسعه کشور چین و جهان، به عنوان یک مرجع آموزشی برای دانشجویان و پژوهشگران از سراسر جهان شناخته می شود.

دانشگاه ملی پکن

دانشگاه ملی پکن یکی از برترین و معتبرترین دانشگاه‌های چین است که در سال ۱۹۱۹ تأسیس شده است. این دانشگاه با بیش از ۳۰ هزار دانشجو و بیش از ۲۰ هزار کارمند، به عنوان یکی از دانشگاه‌های بزرگ جهان شناخته می‌شود. دانشگاه ملی پکن برای دانش آموزان خود در رشته های مختلفی مانند علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم طبیعی، مهندسی و فناوری، بهداشت و پزشکی و زبان‌های خارجی، برنامه‌های آموزشی فوق العاده ای را ارائه می‌دهد. وجود استادان برجسته و امکانات بسیار عالی، دانشگاه ملی پکن را به عنوان یکی از بهترین مقاصد برای تحصیل در چین معرفی می‌کند.

دانشگاه دالیان

دانشگاه دالیان یکی از معتبرترین دانشگاه‌های چین است که در سال ۱۹۲۴ تأسیس شده است. این دانشگاه با بیش از ۳۰ هزار دانشجو در بیش از ۱۲۰ رشته تحصیلی، از جمله مهندسی، علوم انسانی، علوم پزشکی و علوم پایه، محل تحصیل بسیاری از دانشجویان داخلی و بین‌المللی است.

دانشگاه دالیان دارای بیش از ۱۰۰۰ استاد برجسته است که به دانشجویان کمک می‌کنند تا در مسیر تحصیلی خود پیشرفت کنند و از آخرین دستاوردهای علمی بهره ببرند. همچنین، دانشگاه دالیان با دارا بودن تجهیزات پیشرفته، محیط زیبا و امکانات رفاهی عالی، بهترین محیط را برای تحصیل در چین فراهم می‌آورد.

معرفی برترین دانشگاه های چین (مورد تایید وزارت بهداشت)

 • Anhui Medical University
 • Beijin Normal University
 • Capital Medical University
 • China agricultural university
 • China Pharmaceutical University
 • Chongqing Medical University
 • East China Normal University
 • Beijing University of Chinese Medicine
 • Huazhong University of Science and Technology
 • Central South University
 • China
 • Dalian Medical University
 • East China University of Science and Technology

انواع بورسیه جهت اخذ ویزای تحصیلی چین

 • بورسیه دوجانبه
 • بورسیه تحصیلی دانشگاه های چین
 • بورسیه گریت وال
 • بورسیه برنامه PIF

مزایای تحصیل در چین

 • برخورداری از سیستم آموزشی باکیفیت : یکی از مزایای قابل توجه برای تحصیل در چین، در نظر گرفتن سیستم آموزشی بسیار ایده آل و مناسب آن بوده است. کیفیت جهانی این سیستم آموزشی موجب شده است که سالانه تعداد بی شماری از دانش آموزان و همچنین دانشجویان برای مهاجرت تحصیلی به این کشور اقدام کنند.
 • تحصیل به زبان انگلیسی : یکی از مزایای فوق العاده در این کشور برای دانشجویان خارجی، آموزش و تحصیل به زبان انگلیسی است. یکی از قوانین در نظر گرفته شده در این کشور برای پذیرش دانشجویان خارجی، این است که اگر دانشجویان، به زبان انگلیسی مسلط باشند، دیگر نیازی به داشتن مدرک چینی برای ادامه تحصیل در این کشور نخواهند بود. همچنین افرادی که از مدرک انگلیسی معتبری نیز در این کشور برخوردار نیستند، می‌توانند به دانشگاه‌های معتبر در شانگهای چین مراجعه نموده و برای دریافت مدارک آیلتس خود (در حد ۵.۵ آکادمیک) اقدام نمایند.
 • برخورداری از هزینه‌ی مناسب و بورسیه های تحصیلی : هزینه‌های تحصیل در چین نسبت به بسیاری از کشورهای دنیا، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می‌باشد. به همین دلیل امروزه شاهد تعداد زیاد و قابل توجهی از دانشجویان برای ادامه تحصیل در این کشور، هستیم و می‌توان گفت که این کشور برای گروهی از افراد، بهترین مقاصد مهاجرتی از هر نظر به شمار می‌رود. هچنین از دیگر مزایای فوق العاده برای تحصیل در چین ، می‌توان به امکان دریافت بورسیه‌های تحصیلی اشاره کرد. این کشور بورسیه‌های بسیار زیادی را برای حمایت از پژوهشگران، اساتید، دانشجویان و … در نظر گرفته است.
 • امکان دریافت بیمه سلامت دانشجویی : یکی از الزامات مهم در این کشور برای دانشجویان خارجی، در نظر گرفتن قوانین و خدمات بیمه سلامت دانشجویان است. اغلب دانشگاه‌های چین به دانشجویان خدمات بیمه ارائه می کنند. در غیر این صورت دانشجویان موظف به خرید بیمه دانشجویی محلی هستند. لازم به ذکر است که هزینه‌ی بیمه‌ی محلی برای دانشجویان، سالانه ۸۰۰ یوان است.

رشته های مناسب برای تحصیل در چین

تحصیل در رشته پزشکی در چین

از جمله رشته های تحصیلی پرتقاضا در کشور چین، رشته پزشکی می‌باشد. ارائه مدارک معتبر از دانشگاه های بین المللی, هزینه های مقرون به صرفه و امکان تحصیل بدون آزمون ورودی و سایر شرایط، همه باعث تبدیل این کشور به یکی از برترین مقاصد مهاجرت تحصیلی می‌باشد. هزینه تحصیل پزشکی در چین برای متقاضیان سالانه برابر با 4 هزار الی 7 هزار دلار می‌باشد.

متقاضیان برای اخذ پذیرش خود لازم است تا مدارک لازم از جمله گذرنامه, مدارک تحصیلی, مدارک زبان و … خود را ارائه دهند و از تمامی شرایط لازم برای تحصیل پزشکی در چین آگاه باشند. در همین راستا می‌توانند با مشاوران موسسه مهاجرتی ویتراپو تماس حاصل نمایند.

تحصیل در چین در رشته پزشکی

ویزای تحصیلی چین برای رشته دندانپزشکی

یکی از برترین رشته های تحصیلی در کشور چین, دندانپزشکی می‌باشد. متقاضیان برای تحصیل دندانپزشکی در چین باید شرایط موردنیاز از جمله مدارک تحصیلی, گواهی پزشکی, مدارک عدم سوءپیشینه و … خود را ارائه دهند. هزینه تحصیل در رشته دندانپزشکی در چین برای متقاضیان سالانه برابر با 4 هزار الی 7 هزار دلار می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است که برای تحصیل دندانپزشکی در چین متقاضیان باید مدارک لازم جهت اخذ ویزای چین را نیز ارائه دهند.

تحصیل در چین در رشته داروسازی

متقاضیان تحصیل داروسازی در چین می‌توانند به دو زبان چینی و انگلیسی در این کشور مشغول به تحصیل شوند. همچنین دانشجویانی که دارای عدم مهارت در زبان می‌باشند می‌توانند بدون مدرک زبان به تحصیل در رشته داروسازی در این کشور مشغول شوند که شرایط خاص خود را دارد و برای آگاهی از آن می‌توانند با موسسه مهاجرتی ویتراپو تماس حاصل فرمایند.

از جمله مزایا تحصیل در این رشته در کشور چین، هزینه های مناسب و مقرون به صرفه برای تحصیل می‌باشد. هزینه تحصیل در رشته داروسازی برای متقاضیان در این کشور سالانه برابر با 3 هزار الی 4 هزار دلار می‌باشد.

تحصیل در رشته مهندسی در چین

متقاضیان تحصیل مهندسی در چین می‌توانند در دوره های بین المللی که دانشگاه های این کشور ارائه می‌دهند شرکت نمایند و از خدماتی مانند تحصیل بدون آزمون ورودی و تحصیل بدون مدرک زبان بهره ببرند.

اما برای اخذ پذیرش از دانشگاه موردنظر خود باید تمامی مدارک و شرایط لازم را فراهم نمایند. لازم به ذکر است که تحصیل مهندسی در چین در مقطع کارشناسی ارشد در این کشور به صورت رایگان همراه با کمک هزینه تحصیلی می‌باشد.

تحصیل فیزیوتراپی در چین

امروزه دانشجویان بسیاری برای تحصیل فیزیوتراپی در چین درخواست پذیرش تحصیلی می‌دهند, چرا که با تحصیل در این رشته در کشور چین از مزایا بسیاری از جمله هزینه های مناسب و مقرون به صرفه برای تحصیل و زندگی, امکان تحصیل به زبان انگلیسی و … برخوردار خواهند شد.

اما لازم به ذکر است که دانشجویان برای اخذ پذیرش تحصیلی خود باید شرایط و مدارک موردنیاز مانند رزومه, گواهی سلامت, پاسپورت و … را فراهم نموده و ارائه نمایند. شما برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل فیزیوتراپی در چین می‌توانید با موسسه مهاجرتی ویتراپو تماس حاصل فرمایید.

شرایط کار حین تحصیل در چین

دانشجویان با تحصیل در چین می‌توانند با دریافت مجوز کار از سازمان های مربوطه، در حین تحصیل خود کار کنند. اما لازم به ذکر است که متقاضیان برای کار ضمن تحصیل در چین باید شرایط لازم را فراهم سازند, به عنوان مثال شرط اصلی دریافت مجوز کار حین تحصیل در چین، کسب نمرات بالا و عدم تداخل کار با تحصیل می‌باشد.

با بررسی شرایط و مدارک ارائه شده توسط دانشجو، در صورت صلاحدید مسئولان، مجوز کار برای متقاضی صادر خواهد شد و می‌تواند شروع به کار کند.

کار ضمن تحصیل در چین

فرصت استثنایی بیزینس با مهاجرت تحصیلی به چین

از آنجایی که مدارک ارائه شده توسط دانشگاه های چین دارای ارزش و اعتبار بالایی است, دانشجویان بین المللی با فارغ التحصیل شدن در این کشور می‌توانند در بسیاری از شرکت های معتبر چین استخدام شوند. همچنین دانشجویان می‌توانند برای حضور در شرکت های اروپایی نیز اقدام کنند, چرا که کارفرمایان در اروپا خواستار دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر کشور چین می‌باشند.

اخذ خوابگاه‌های معتبر برای اقامت تحصیلی چین

یکی از برنامه‌های بسیار مهم در برخی از دانشگاه‌های چینی، در نظر گرفتن شرایط مناسب برای تهیه مسکن دانشجویی می‌باشد. خوابگاه‌های در نظر گرفته شده برای تحصیل در چین ، از ویژگی‌هایی بسیاری برخوردارند که برخی از آن ها عبارتند از:

 • تهویه مطبوع و مناسب
 • سرویس بهداشتی به صورت اختصاصی برای هر اتاق
 • امنیت بسیار بالا برای دانشجویان
 • اینترنت رایگان
 • اتاق های مبله شده
 • رفاه مناسب از جمله تلویزیون, بخاری, آبگرمکن و …
 • محوطه پارکینگ
 • اتاق مطالعه به صورت عمومی
 • آشپزخانه های عمومی

همچنین در این کشور مانند بسیاری از کشورهای دیگر، خوابگاه ها، به صورت تک نفره و یا مشترک اجاره داده می‌شوند. هزینه‌ی اجاره در این کشور:

انواع خوابگاههزینه
اتاق های تک نفره دانشجویی21900 یوان
اتاق های مشترک دانشجویی10950 یوان

محدودیت های اخذ ویزای تحصیلی چین

از جمله محدودیت های تحصیل در کشور چین این است که اگرچه تدریس در برخی از رشته ها مثل پزشکی به زبان انگلیسی امکان پذیر است, اما دانشجویان برای برقراری ارتباط و تعامل با بیماران باید به زبان چینی تسلط داشته باشند. همچنین یکی دیگر از محدودیت های تحصیل در این کشور این است که بورسیه های تحصیلات تکمیلی تنها به زبان چینی ارائه می‌شود و حتما متقاضی باید دوره های زبان چینی را به مدت 1 الی 2 سال بگذرانند تا به سطح مورد نظر برسند.

سوالات متداول اقامت تحصیلی چین

برای گرفتن پذیرش تحصیلی چین باید مقاله ISI داشته باشیم؟

اگر داشته باشید تأثیر بسیار مثبتی دارد ولی لزوما نیازی به آن نیست. البته اهمیت این مقالات در دکتری بسیار بیشتر از مقاطع دیگر می‌شود.

برای تحصیل در چین نیاز به مدرک آیلتس یا تافل داریم؟

بستگی به رشته و دانشگاه مد نظر دارد. برای رشته های پزشکی و دندان در دانشگاه های معتبر معمولاً نیاز به مدرک آیلتس و تافل هست. همین طور برای اخذ بورسیه از دانشگاه های با رتبه بندی بالا در غیر این صورت شانس شما برای دریافت بورسیه کمتر می شود. معمولاً برای تحصیل با هزینه شخصی انعطاف بیشتری برای برخورد با مسئله زبان وجود دارد.

از نظر تحصیلی کدام یک از شهرهای چین مناسب تر می‌باشند؟

پکن / شانگهای / نانیجگ / گوانگجو / بیجینگ

مدت زمان تحصیل در مقاطع مختلف کشور چین؟

کارشناسی برابر با ۴ سال / کارشناسی ارشد برابرا با ۲ الی ۳ سال / دکتری برابر با ۳ الی ۴ سال

هزینه تحصیل در دوره کارشناسی کشور چین چقدر می‌باشد؟

هزینه تحصیل برای دوره کارشناسی در کشور چین حدودا ۳۰۰۰ دلار می‌باشد

آیا برای مهاجرت به مشاوره احتیاج دارید؟

مشاوره را همین الان رزرو کنید یا بررسی کنید که واجد شرایط مهاجرت هستید
تماس با ما
ــــــــــــــــــــــــ یا ــــــــــــــــــــــــ
برای مشاوره رایگان کلیک کنید
فرم زیر را برای ما ارسال کنید و منتظر بمانید
مشاوران ویتراپو در اسراع وقت با شما تماس میگیرند